Atribuită Cumpărare directă

Cazare in Bucuresti, perioada 10 -11 martie 2020, o camera single

Număr anunț
DA25210278
Autoritate contractantă
ASOCIATIA AEROPORTURILOR DIN ROMANIA (CUI 11768803)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817,75 RON
Valoare atribuită
817,75 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

817,75 RON

din 817,75 RON estimat