Atribuită
Cumpărare directă
Administratia Domeniului Public Sector 2, cod fiscal 4266260, Sos. Electronicii Nr. 44 doreste sa contracteze servicii de elaborare documentatie: „Studii de teren, Expertiza tehnica, Documentatie de avizare a lucrarilor de interventie (D.A.L.I.)'' pentru Realizare parcaje aferente sediului administrativ al Primariei Sectorului 2, pe baza de contract. Prestatorul va presta serviciile respectand in totalitate caietul de sarcini anexat si va obtine avizele necesare inceperii lucrarilor, conform certificatului de urbanism.
- Număr anunț
- DA25226443
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- HERMES EXPERT CONSULTING S.R.L. (CUI 21235972)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210 RON
- Valoare atribuită
- 25.210 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.