Atribuită
Cumpărare directă
AGRAFE 28MM OP COLOR BUC 10 ALONJE CAPACITATE MARE 20/SET BUC 2 ALONJE 25/SET SET 10 CAIET A4 MATE/DICT BUC 10 CAIET A5 MATE/DICT BUC 10 CAPSE HERLITZ 24/6 BUC 10 CLIPS METALIC 25MM BUC 2 CLIPS METALIC32MM BUC 2 CLIPS METALIC 51MM BUC 2 CRETA SCOLARA COLOR BUC 14 HARTIE CUB ALB 500C BUC 5 DECAPSATOR BUC 3 DOSAR PLIC BUC 10 DOSAR PVC BUC 100 DOSAR SINA BUC 50 FILE PROTECTIE SET 3 HARTIE COLOR 100/TOP DIV CULORI TOP 5 MAPA PLASTIC CU ELASTIC BUC 5 PLIC C4 BUC 50 PLIC C5 BUC 50 PLIC C6 BUC 30 SEPARATOR C7 SET 2 SFOARA IUTA BUC 5 CORECTOR BANDA PELIKAN BUC 5 TEXTMARKER 6/SET SET 2 MARKER SCHNEIDER 130 BUC 20 NOTA RECEPTIE FARA TVA AUTOCOPIATIV BUC 3 PIX SCNEIDER K15 BUC 10 CARTON DUPLEX 100X70 BUC 10 MAPA CARTON CU ELASTIC BUC 5 SUPORT INSTR SCRIS METALIC BUC 7
- Număr anunț
- DA25204525
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TARCEA (CUI 22580707)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,35 RON
- Valoare atribuită
- 735,35 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.