Atribuită
Cumpărare directă
Participare curs de perfectionare profesionala: „Urbanism, amenajarea teritoriului în contextul dezvoltării durabile integrate și protecția mediului” - 1 persoana. Perioada 26.04-03.05.2020 – Baile Felix - Hotel President. Servicii Hoteliere in cadrul Hotelului President - Baile Felix, pentru perioada: 26.04-03.05.2020. Pachetul include 7 nopti cazare in regim all inclusive. Nume si prenume participant curs: Ilinca Florin.
- Număr anunț
- DA25215331
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.052,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.052,10 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.