Atribuită
Cumpărare directă
1 Palavrageala pe Nil (Top 10) 22,95 Buc 3 21,43 2 Rege, dama, valet Ed 2020 39,95 Buc 3 37,30 3 Leon Africanul (Top 10) 26,95 Buc 3 25,16 4 L'amour toujours (Top 10) 22,95 Buc 3 21,43 5 Adevarata viata a lui S. Knight 2020 29,95 Buc 3 27,96 6 De mine viata si-a tot ris 39,95 Buc 3 37,30 7 Educatie si putere. Sau despre Vol II 34,95 Buc 3 33,29 8 Gradina Paradisului 34,95 Buc 3 32,63 9 Arsa cu acid 39,95 Buc 3 38,05 10 Cerberus 34,95 Buc 3 32,63 11 Fara sa ajungi vreodata in virf 24,95 Buc 3 23,30 12 Gemenii in Evul Mediu 49,95 Buc 3 47,57 13 Chipul lui Dumnezeu 34,95 Buc 3 33,29 14 Despre libertate (George Orwell) 34,95 Buc 3 33,29 15 Adolescenta. Tineretea (Top 10) 24,95 Buc 3 23,30 16 Despre adevar 34,95 Buc 3 33,29 17 O vara de rascruce (Top 10) 22,95 Buc 3 21,43 18 Revolutia din 1989. Invinsi si invingatori 64,95 Buc 3 61,86 19 Dumnezeu, universul si viata 29,95 Buc 3 28,52 20 Farmacognozie. Produse vegetale 99,95 Buc 3 95,19 21 Introducere in stiinta politica 2019 39,95 Buc 3 38,05 22 Naufragiul civilizatiilor 44,95 Buc 3 42,81 Discount pe toate articolele precedente -473,45 Timbru literar 19,14 Lei
- Număr anunț
- DA25215854
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.912,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.912,03 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.