Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi LG GTB523PZCZD, No Frost, 312 l, Clasa A++ Clasa A++ Volum net total: 312 l Volum net frigider (l): 243 Volum net congelator (l): 69 Volum brut total (l): 334 Consum energetic (kwh/an): 220 Afisaj: Nu Sistem de racire frigider NO FROST: Da Sistem de racire congelator NO FROST: Da Frigider Sistem dezghetare frigider: Automat Numar de rafturi: 3 Sertare frigider: 1 Material rafturi: Sticla Numar suporturi usa: 4 Compartiment legume-fructe: Da Congelator Sistem dezghetare congelator: Automat Numar compartimente congelator: 2 Capacitate de congelare (kg/24 h): 3 Caracteristici speciale Culoare: Argintiu Deschidere standard: Dreapta Maner: Integrat Inaltime: 169 cm Dimensiuni (I x L x A) cm: 169 x 60 x 66 Iluminare interioara: LED Functii si siguranta Filtru impotriva mirosurilor: Da Functii si optiuni: Inverter Compresor; Multi Air Flow; Smart Diagnosis Detalii tehnice Numar de compresoare: 1 Autonomie (fara curent): 14 ore Sistem racire: No Frost Clasa climatica: T Nivel de zgomot (dB): 41 Greutate (Kg): 56
- Număr anunț
- DA25217344
- Autoritate contractantă
- ,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.470,58 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.