Atribuită
Cumpărare directă
Betadine 30ml - 5 flac; Apa oxigenata 200ml - 2 flac; Rivanol sol.200 ml - 3 flac; Alcool sanitar200ml- 3 flac; Paracetamol tbl - 3 cut; Algocalmin tbl- 3 cut; Cara comprese sterile x 20 buc - 1 cut; Vata medicinala 100gr - 2 pach; Fasa 10/10 - 5 buc; Fasa 10/5 - 5 buc; Cosmopor 7,2/5 x 25 buc - 2 cut.
- Număr anunț
- DA25220664
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Szekely Karoly Miercurea Ciuc (CUI 4245453)
- Furnizor / câștigător
- PARA-FARM SRL (CUI 9586222)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,16 RON
- Valoare atribuită
- 311,16 RON
- Data publicării
- 08.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.