Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN CONFERINTA SIM IMITATIE - 8 buc; COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA) 120l-12 buc; COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA)- 6 buc; COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA)-6 buc; INDICATOR HIDRANT 65- 4 buc; INDICATOR IESIRE CAZ DE URGENTA- 4 buc; PUBELA LOTUS 35 LT ALBASTRU- 4 buc; PUBELA LOTUS 35 LT GALBEN-4 buc; PUBELA LOTUS 35 LT VERDE-4 buc; REZERVA MOP BBC 220G 1023- 6 buc; BREF POWER AKTIV OCEAN 50 GR- 3 buc; BREF DUO ACTIV PINE CU SIST.APLIC- 3 buc; DORANTE WC BLOCK MARIN 33G-3 buc; SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI- 2 set; SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI MARO- 2 set; COADA DECORATA- 3 buc; MATURA PAULA 7047- 3 buc; STERGATOR ABSORBANT GEAM-55-2 buc HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 100M 1B/SET- 2 buc; HARTIE IG.LILA CAMILLA CELUL.3STR- 3 set; MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT- 1 buc; MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT- 1 buc; COADA LEMN EUCALIPT 1.1- 3 buc; DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L- 2 buc; DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L- 1 buc; RIVEX GLASS CLEAR 4L- 1 buc; RIVEX GL FRESH PULV.750 ML - 1 buc; ALBIO SAPUN 2L LAVANDA- 2 buc; MANUSI LATEX BLEU CU PUDRA 100/SET M- 1 set.
- Număr anunț
- DA25205908
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.929,29 RON
- Valoare atribuită
- 3.929,29 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.