Atribuită Cumpărare directă

Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; Verificare echipament protectie individuala-cizme de cauciuc joasa tensiune -40 perechi; Verificare ecipament protectie individuala-manusi de cauciuc joasa tensiune -38 perechi;

Număr anunț
DA25221358
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat