Atribuită
Cumpărare directă
ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele din gama Turbo.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 24 kg.Se recomanda dozarea numai prin sistem de dozare automat pentru siguranta muncii si acuratetea dozajului in masina de spalat TRUMP DES este un detergent lichid, dezinfectant, foarte concentrat, pentru spalarea vaselor in masinile de spalat profesionale; Cu TRUMP DES se obtin cele mai bune rezultate igienice si sunt îndepartate chiar si cele mai rezistente pete de murdarie, cafea si ceai la o singura trecere/tura; Ambalare: 25kg ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid pe baza de clor pentru masini de spalat rufe. Ecobrite DESTAINER este un produs lichid super concentrat care curata repede, inalbind petele si lasand textilele curate. Ambalare 20l Produsul - ECOBRITE DESTAINER -este in custodie la institutia noastra (trebuie numai Facturat) - 2 bidoane x 20 lit
- Număr anunț
- DA25208905
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.499,25 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.