Atribuită Cumpărare directă

RCA/12 luni, buldoexcavator Komatsu, BALCESTIVL285, serie sasiu KMTWB024HFUF63825, asigurator City Insurance, cu valabilitate din 15.03.2020 - 14.03.2021

Număr anunț
DA25217551
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,99 RON
Valoare atribuită
684,99 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,99 RON

din 684,99 RON estimat