Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil Samsung D111S - 1 buc (pret unitar 130 lei) - set cartuse toner Xerox SC 2020 - 1 buc (pret unitar 870 lei) - cartus toner compatibil pentru Samsung 3375 - 1 buc (pret unitar 210 lei)

Număr anunț
DA25210736
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016,81 RON
Valoare atribuită
1.016,81 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.016,81 RON

din 1.016,81 RON estimat