Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor spitalicesti generate de desfasurarea activitatii medicale in cadrul Spitalului Orasenesc Bumbesti-Jiu, inclusiv furnizare ambalaje colectare pentru perioada februarie-aprilie 2020. Cantitatea lunara de ambalaje necesara autoritatii contractante: - saci galbeni inscriptionati ‘Pericol biologic’ 20L si colier sigilare: 200 buc. - cutii carton galben cu saci galbeni inscriptionati ‘Pericol biologic’ 10L si colier sigilare: 60 buc. - cutii carton galben cu saci galbeni inscriptionati ‘Pericol biologic’ 20L si colier sigilare: 80 buc. - cutii carton galben cu saci galbeni inscriptionati ‘Pericol biologic’ 20L si colier sigilare pentru anatomo-patologice: 30 buc. - cutii polipropilena pt. taietoare/intepatoare 3.2L : 50 buc. - cutii polipropilena pt. taietoare/intepatoare 2.3L : 80 buc.

Număr anunț
DA25252993
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.216 RON
Valoare atribuită
6.216 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.216 RON

din 6.216 RON estimat