Atribuită
Cumpărare directă
Scaun de birou tapițat cu stofă cu următoarele specificații tehnice: - tip produs: scaun de birou; - stil: modern; - material tapițerie: stofă; - material spătar: stofă; - lățime șezut: 47 cm; - lățime spătar: 48 cm; - înălțime totală: 84 cm; - înălțime maximă șezut: 47 cm; - adâncime șezut: 43 cm; - culoare: negru; - greutate maximă admisă: 120 kg.
- Număr anunț
- DA25219014
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,40 RON
- Valoare atribuită
- 503,40 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.