Atribuită Cumpărare directă

1 Razboiul de la sfarsitul veacurilor 34,95 Buc 3 33,29 2 Educatia adultilor. Baze Ed 2019 49,95 Buc 3 47,57 3 Pedagogia inv. primar si prescolar Vol II 49,95 Buc 3 47,57 4 Pedagogia inv. primar si prescolar Vol I 69,95 Buc 3 66,62 5 Educatia incluziva. Ghid metodologic 44,95 Buc 3 42,81 6 Managementul institutiilor si serv pers, cerinte speciale 34,95 Buc 3 33,29 7 Intelegerea textelor si ariile curriculare 49,95 Buc 3 47,57 8 Interventii psihologice in scoala. Manualul consilierului 59,96 Buc 3 57,10 Discount pe toate articolele precedente -225,49

Număr anunț
DA25215898
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901,97 RON
Valoare atribuită
901,97 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

901,97 RON

din 901,97 RON estimat