Atribuită Cumpărare directă

Securizare geamuri si usa arhiva conform invitatiei de participare nr 1231/02.03.2020., emisa de Spitalul Municipal Vulcan. Documentele solicitate se vor depune la secretariatul unitatii pana in data de 10.03.2020, ora 10.00 cand se va intruni comisia de evaluare a ofertelor. Daca indepliniti conditiile solicitate in referat/nota fundamentare si veti fi declarat ca furnizor acceptat contractul se va semna cu data cu data de 12.03.2020.

Număr anunț
DA25217362
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
44316300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.328,23 RON
Valoare atribuită
5.328,23 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.328,23 RON

din 5.328,23 RON estimat