Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII IMPRIMANTE CONFORM FISEI DE CONSTATARE NR.5968 / 03.10.2019 ; 5977 / 16.10.2019 ; 5978 / 16.10.2019 ; 5984 / 24.10.2019 ; 5985 / 25.10.2019 ; 5986 / 25.10.2019 ; 5990 / 01.11.2019 ; 5991 / 04.11.2019 ; 5994 / 06.11.2019 ; 5995 / 06.11.2019 ; 5996 / 06.11.2019 ; 5997 / 06.11.2019 ; 6001 / 08.11.2019 ; 6014 / 20.11.2019 ; 6021 / 25.11.2019
- Număr anunț
- DA25228243
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
- Cod CPV
- 50323000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.290 RON
- Valoare atribuită
- 2.290 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.