Atribuită
Cumpărare directă
Manual destinat in principal Scolilor Profesionale in Sistem Dual, dar si elevilor si studentilor de la unitatile de invatamant cu profil electrotehnic. Manualul acopera programa de curs pentru toti cei 3 ani de studiu si acopera toate aspectele legate de ingineria electrica : Cuprins Sanatate si securitate ocupationala Concepte de bază ale ingineriei electrice Circuite de bază ale ingineriei electrice Câmpul electric Câmpul magnetic Proiectarea circuitelor Tehnologii de curent alternativ şi trifazic . Tehnologii de măsurare Electronică Sisteme electrice Măsuri de protecţie Sisteme pentru construcții Maşini electrice Tehnologia informaţiei Tehnologii de automatizări Materiale, producţie, mediu, economisirea energiei Elaborarea proiectelor tehnice Exemple de apicatii pentru elevi Specificatii tehnice : Format : 24 x 17 cm 688 pagini Full Color Coperta laminat Finisare : coasere
- Număr anunț
- DA25231620
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- XMEDITOR ADVERTISING S.R.L. (CUI 25944519)
- Cod CPV
- 22473000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.357 RON
- Valoare atribuită
- 11.357 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.