Atribuită
Cumpărare directă
COMPONENTA JALUZELELOR VERTICALE SUNT ALCATUITE DIN GARNIJA, BENZI TEXTILE PLUS ACCESORIILE NECESARE BENZILOR TEXTILE SI SUNT REALIZATE DIN TIPURI DIFERITE DE TESATURI. POT FI CLASICE, AVANGARDISTE, PERSONALIZATE, ADAPTABILE PENTRU ANUMITE TIPURI DE INTERIOR CUM AR FI: SEDII DE FIRMA, SPITALE, SCOLI, APARTAMENTE SI CASE REZIDENTIALE, ORICEFEL DE SPATII CARE NECESITA UN GRAD RIDICAT DE PROTECTIE IGIENICO SANITARA
- Număr anunț
- DA25206353
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- MAYDAY SRL (CUI 6370223)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.458 RON
- Valoare atribuită
- 1.458 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.