Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare selectiva deseuri din plastic, sticla, carton, PET, acumulatori auto, uleuri uzate Achizitie de plan tarifar si se va incheia contract.

Număr anunț
DA25225877
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Furnizor / câștigător
ALEXFLOR RECYCLING SRL (CUI 31130728)
Cod CPV
90511100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat