Atribuită Cumpărare directă

ermenul de valabilitate al produselor: minim 50 de zile de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Produsele trebuie: sa detina marcajul european de conformitate CE; sa fie insotite de certificate de conformitate CE; sa fie insotite de de certificat de calitate si de instructiuni de utilizare in limba romana. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia.

Număr anunț
DA25217425
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI 35611503)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,40 RON
Valoare atribuită
119,40 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,40 RON

din 119,40 RON estimat