Atribuită Cumpărare directă

MASINA DEBITAT METAL 355+25,4MM 2400 GCO 1BUC X 915.1261 DISC DEBITARE OTEL 355X3X25B-10665 2BUC X 10.0000

Număr anunț
DA25239675
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,13 RON
Valoare atribuită
935,13 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,13 RON

din 935,13 RON estimat