Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta, CNAIR SA prin DRDP CLUJ, achizitioneaza Acumulatori pentru autovehiculele, utilajele si echipamentele din dotarea DRDP Cluj, conform SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI SI A OFERTEI DEPUSE. In cazul acceptarii ofertei, va rugam sa completati si sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro formularele solicitate, puse la dispozitie de autoritatea contractanta in sectiunea Documente atasate cu respectarea termenului limita de raspuns, 11.03.2020, ora 17.

Număr anunț
DA25232309
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.306 RON
Valoare atribuită
38.306 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.306 RON

din 38.306 RON estimat