Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a lucrarilor (dirigentie de santier restaurare pictura) pentru proiectul “Reabilitarea Fațadelor, a Picturii Murale Exterioare și Interioare, Consolidarea Structurii de Rezistență, Sistematizarea Curții, Refacerea Împrejmuirii, Reabilitarea Tuturor Instalațiilor și Construire Lumânărar pentru Biserica Sfântul Mare Mucenic Gheorghe” derulat prin Programul Operațional Regional 2014-2020, Axa prioritară 5:” Îmbunătățirea Mediului Urban și Conservarea, Protecția și Valorificarea Durabilă a Patrimoniului Cultural”, Cod SMIS 119775 pentru o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA25223508
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- WERKART SRL (CUI 36191700)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.440 RON
- Valoare atribuită
- 37.440 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.