Atribuită
Cumpărare directă
SENZOR FLUX SPIROLOG, SET 5 BUCATI 8403735 - 4 BUC Pot - separator condens valva expir 8403976 - 20 BUC KIT ACUMULATORI INTERNI SAVINA 8422632 - 2 BUC VALVA - EXPIR SAVINA - 4 BUC MEMBRANA VALVA EXPIR SAVINA - 4 BUC Furtun alimentare O2 3 m, cupla rapida DIN, conector NIST la aparat - 1 BUC
- Număr anunț
- DA25219247
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.529,64 RON
- Valoare atribuită
- 8.529,64 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.