Atribuită Cumpărare directă

Prestarea serviciilor conform ofertelor prestatorului postate in SEAP si a contractului ce urmeaza a fi semnat de parti.

Număr anunț
DA25237896
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
Cabinet Medical Individual Dr. Budiu Violeta Adina (CUI 19334214)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.160 RON
Valoare atribuită
9.160 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.160 RON

din 9.160 RON estimat