Atribuită
Cumpărare directă
Manusi AQUA cu gel de dus pentru corp, fara clatire, hipoalergene-pachet cu 12 manusi Manusi cu gel de dus pentru corp, fara clatire, hipoalergene - pachet cu 12 manusi, pretul este dat pe pachet PACHET X 12 BUCATI ACHIZITIA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25232804
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 42968200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.288,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.288,80 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.