Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector OPTOMA W308STE, WXGA 1280 x 800p, 3600 lumeni, alb Suport tavan pentru videoproictor HAMA 118610, alb

Număr anunț
DA25227731
Autoritate contractantă
Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.058,66 RON
Valoare atribuită
3.058,66 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.058,66 RON

din 3.058,66 RON estimat