Atribuită Cumpărare directă

VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv Ser uman reactiv pentru anticorpi IgG si IgM anti Treponema pallidum si anticorpi non treponemici (reagine). Ser uman reactiv pentru anticorpi anti-HIV-1, anticorpi anti-HTLV-1, anticorpi anti-HCV, anticorpi anti- HB, anticorpi anti-CMV si antigen HBs. TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25229613
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Timisoara (CUI 2486250)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat