Atribuită Cumpărare directă

Scaun directorial ergonomic - 1 bucata Birou- 1 bucata Rollbox cu 3 sertare - 1 bucata Dulap 2 usi- 1 bucata Completare birou -pazie la partea interioara s panoului frontal si trecere de cabluri cu capac- 1 bucata

Număr anunț
DA25220261
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940,68 RON
Valoare atribuită
2.940,68 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940,68 RON

din 2.940,68 RON estimat