Atribuită
Cumpărare directă
030.01.050 - Balon cu fund plat ISOLAB cu slif NS 14/23, 50 mL, 1 buc - 1 buc - 16.72 RON 030.01.101 - Balon cu fund plat ISOLAB cu slif NS 19/26, 100 mL, 1 buc - 1 buc - 18.73 RON 030.01.251 - Balon cu fund plat ISOLAB cu slif NS 24/29, 250 mL, 1 buc - 1 buc - 26.35 RON 030.01.250 - Balon cu fund plat ISOLAB cu slif NS 19/26, 250 mL, 1 buc - 1 buc - 26.35 RON 030.39.500 - Balon cu fund rotund ISOLAB, slif central NS 29/32, slifuri laterale NS 14/23, 500 mL, 1 buc - 1 buc - 32.43 RON 030.55.250 - Balon de evaporare ISOLAB, slif NS 29/32, 250 mL, 1 buc - 1 buc - 63.64 RON
- Număr anunț
- DA25187702
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,22 RON
- Valoare atribuită
- 184,22 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.