Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4, 80 g/mp, cutie 5 topuri, GUMA STERS CAPSE RAPID STANDARD 24/6 CREION CORECTOR 9ML REZERVA CERNEALA STILOU LIPICI SOLID 20g PIX CU MECANISM Agrafe birou 33mm color

Număr anunț
DA25238705
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,44 RON
Valoare atribuită
512,44 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,44 RON

din 512,44 RON estimat