Atribuită Cumpărare directă

Se vor achiztiona produse constand in Produse de papetarie pentru buna desfasurare a activitatilor din cadrul Primariei Avram Iancu, Jud. Alba.

Număr anunț
DA25255713
Autoritate contractantă
COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
72513000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.308,16 RON
Valoare atribuită
1.308,16 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308,16 RON

din 1.308,16 RON estimat