Atribuită Cumpărare directă

nufar detartrant 90x6.72 ,domestos 95x8.40 ,cif crema curatat 60x5.88 ,solutie geam 5L 30x23.53 ,solutie vase 5L 20x30.25 ,solutie faianta 5L 30x25.21 ,solutie parchet 5L 20x27.73 ,spray mobila 20x12.61 ,deo wc 60x2.10 ,manusi 50x2.94 ,hartie igienica 50x21.85 ,prosop hartie 40x10.92 ,saci gunoi 30L 80x2.52 ,saci gunoi 120L 40x4.62 ,saci gunoi 240L 20x10.92 ,sapun lichid 5L 30x18.49 ,laveta 99x2.12 ,pahar unica folosinta 100x3.79 ,mop microfibra 40x10.08 ,coada 45x4.62 ,galeata cu storcator 10x18.49 ,faras 10x2.10 ,matura pvc 20x15.13 ,detergent 15x99.06 ,ace 20x3.78 ,servetele 30x2.10

Număr anunț
DA25233509
Autoritate contractantă
Sport Club Miercurea Ciuc (CUI 4367850)
Furnizor / câștigător
COMCOLOR SRL (CUI 514923)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.924,38 RON
Valoare atribuită
10.924,38 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.924,38 RON

din 10.924,38 RON estimat