Atribuită
Cumpărare directă
1. Dezinfectant pentru maini Hygienium 1 litru (Avizat de Ministerul Sanatatii) Gel antibacterian pentru maini Hygienium 1 litru (Avizat de Ministerul Sanatatii) Caracteristici -Gel antibacterian Hygienium curata si protejeaza -Potejeaza mainile, omorand 99,9% din bacterii -Eficient impotriva E.Coli. -Nu necesita clatire putand fi folosit ori de cate ori este nevoie. -Datorita continutului de glicerina si extract de aloe vera nu usuca mainile, si lasa o senzatie de curat si catifelare. - 2. HEXY SPRAY - DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA PREPARAT 1L AVIZ BICID dezinfectant rapid pentru suprafete si echipamente din domeniul medical. Se utilizeaza in saloane, cabinetele dentare, sali de consultatie, sali de asteptare, cabinete cosmetice, frizerii, etc. prin pulverizare. Compozitie: etanol 36%, isopropanol 24%, clorhexidina 0,5%, apa demineralizata. Nu necesita clatire. Activitate Biocida Standarde Bactericid EN 1276, EN 13727 Fungicid EN 1275, EN 13624 Virulicid EN 14476+A1(+HIV, HBV, HCV) Micobactericid EN 14348 - Elimina 99,99% din bacteria, fungi si levuri - Pentru dezinfectia rapida de rutina a locurilor publice si din domeniul medical Produs avizat de Ministerul Sanatatii. AVIZ BIOCID 2768BIO/02.12.2024 Cantitate: 1000 ml. 3. Manusi unica folosinta XS,S, M, L 100BUC / CUTIE. CUTIA 15.50 LEI FARA TVA
- Număr anunț
- DA25232623
- Autoritate contractantă
- U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.825 RON
- Valoare atribuită
- 1.825 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.