Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARTUSE TONER BROTHER, SAMSUNG, CANON format din : 2 x TN2421 Cartus Toner Brother HL-L2312D L2352DW L2372DN, DCP-L2512D, L2552DN, 3000pag, negru pret unitar 249.58 lei, valoare 499.16 lei + 1 x Cartus Toner TN-230BK 2000 pagini negru Brother DCP-9010CN MFC-9320CW HL-3040CN HL-3070CW pret unitar 222.69 lei + 1 x Cartus Toner TN-230 CYAN Brother DCP-9010CN MFC-9320CW HL-3040CN HL-3070CW pret unitar 222.69 lei + 1 x Cartus Toner TN-230 MAGENTA Brother DCP-9010CN MFC-9320CW HL-3040CN HL-3070CW pret unitar 222.69 lei + 1 x Cartus Toner TN-230 YELLOW Brother DCP-9010CN MFC-9320CW HL-3040CN HL-3070CW pret unitar 222.69 lei + 2 x CARTUS TONER SAMSUNG SCX-4623 pret unitar 147.06 lei, valoare 294.12 lei + 6 x Cartus toner Canon CRG 737 negru, 2400 pagini, MF 226 MF22X MF21X pret unitar 248.74 lei, valoare 1492.44 lei
- Număr anunț
- DA25258624
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.176,48 RON
- Valoare atribuită
- 3.176,48 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.