Atribuită Cumpărare directă

Numar de referinta: 76 Pret de catalog: 294,12 RON / Unitate de masura Unitate de masura: BUC. Cod si denumire CPV: 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2) Descriere: DRUM cartridge xerox wc 52

Număr anunț
DA25252851
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
Furnizor / câștigător
MAGIC COMPUTER SERVICE SRL (CUI 15776671)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat