Atribuită Cumpărare directă

termos 1 litru

Număr anunț
DA25245675
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA HARGHITA (CUI 4245291)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39221100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,65 RON
Valoare atribuită
195,65 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,65 RON

din 195,65 RON estimat