Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de incendiu si alte calamitati toate riscurile conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 1 locatie situata in Jud. Bacau, care apartine unei persoane juridice din Romania, in care se desfasoara activitati: Spital Suma asigurata Locatia 1 - Cladire: trebuie sa fie cuprinsa intre 25.000.000 RON si 30.000.000 RON - Echipamente/Utilaje: trebuie sa fie cuprinsa intre 9.500.000 RON si 10.000.000 RON Fransiza: 1% din SA cutremur Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: martie 2020.

Număr anunț
DA25243792
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.096 RON
Valoare atribuită
21.096 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.096 RON

din 21.096 RON estimat