Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, IK Copy top 10 Folii plastic cu perforatii A4, 30 microni, 100file/set, Noki set 1 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii, Noki buc 50 Biblioraft A4 75mm, plastifiat, cu buzunar si rama, Akko buc 20 Separator din carton, 10x23cm, 100buc/set set 2 Buretiera simpla, diametru 70mm buc 2 Banda adeziva 48 mm x 60 m, transparenta, 25 microni, adeziv cauciuc natural, Vibac rola 2 Pix fara mecanism, medium, Pensan Triball, albastru buc 10
- Număr anunț
- DA25239501
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,95 RON
- Valoare atribuită
- 240,95 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.