Atribuită
Cumpărare directă
Oferta compusa din: Teava inst. N.N. 2'': 10ml x 16,39 lei/ml + Teava instalatii zincata 2'': 4ml x 21,43 lei/ml + Cot tras sudabil la 90gr. 2'': 6buc x 6,39 lei/buc; TPS 40x40x3: 6ml x 11,01 lei/ml; Grund gri 0,7l: 1buc x 9,67 lei/buc; + Grund rosu 0,7l: 1buc x 8,83 lei/buc + Diluant 0,9l: 1buc x 8,57 lei/buc; Electrozi supertit fin 2,5: 2kg x 14,00 lei/kg + Electrozi supertit fin 3,2: 2kg x 13,44 lei/kg + Disc abraziv 230x3: 4buc x 5,21
- Număr anunț
- DA25250759
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI 13569602)
- Cod CPV
- 44163100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456,81 RON
- Valoare atribuită
- 456,81 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.