Atribuită Cumpărare directă

Softul este compus din 5 module (cf componentelor SCIM):1. Mediul de control - include organigrama interactiva, stat nominal de funcții , gestiunea documentelor de resurselor umane, etică, integritate, ROI, ROF, etc2. Performanțe și managementul riscului - gestiunea obiectivelor generale și specifice și a activităților necesare îndeplinirii lor; stabilirea utilizatorilor responsabili pentru activități(îndeplinire, raportare, actualizarea indicatorilor de performanta); raport privind monitorizarea performanțelor pe baza indicatorilor; gestionarea riscurilor aferente activităților; revizuire si raportare periodica a situatiei riscurilor. 3. Activități de control - sistem de generare și gestiune a procedurilor operaționale (pentru fiecare departament) cât și de sistem (la nivel de entitate), incluzand drafturi de proceduri cu autocompletare, codificarea automată a acestora și flux de completare a informațiilor obligatorii: pagina de gardă, lista distribuire, evidenta modificări revizii/ediții noi.4. Informare și comunicare - fiecare utilizator poate vizualiza procedurile de sistem și operaționale care au fost distribuite către acesta, politicile entității în diferite domenii, obiective specifice de îndeplinit, activități atribuite și posibilitatea actualizarii gradului de îndeplinire pe baza indicatorilor de performanta. 5. Evaluare și audit - gestionează Raportul privind monitorizarea performanțelor la nivelul fiecărui departament, Chestionar autoevaluare SCIM,etc.

Număr anunț
DA25253367
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.500 RON
Valoare atribuită
114.500 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.500 RON

din 114.500 RON estimat