Atribuită Cumpărare directă

ITP la Autobuz Mercedes Citaro-B 60 ZWB conform programarii pentru 11.03.2020-Autobaza TITAN: Siguranta ; Poluare ; Altele

Număr anunț
DA25238748
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA DE TRANSPORT BUCUREŞTI STB S.A. (CUI 1589886)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,59 RON
Valoare atribuită
170,59 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,59 RON

din 170,59 RON estimat