Atribuită Cumpărare directă

Aer sintetic 5.0 fara hidrocarburi in butelii de 50 litri, presiune 200 bar, continut 9,8 mc. Heliu puritate 6.0, puritate min 99.9999 %, butelie de 50 litri, presiune 200 bar, continut 9.2 mc. Azot puritate 6.0, puritate min 99.9999%, butelie de 50 litri, presiune 200 bar, continut 9,6 mc. conform contract nr. 19/22.05.2019, act ad. 1/2020

Număr anunț
DA25257597
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.203,34 RON
Valoare atribuită
2.203,34 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.203,34 RON

din 2.203,34 RON estimat