Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII RSVTI PENTRU ASCENSOR PERSOANE 500 KG X 9 STATII; SERVICII RSVTI PENTRU PLATFORMA PERSOANE CU DIZABILITATI 225 KG; SERVICII RSVTI PENTRU ASCENSOR PERSOANE 630 KG X 3 STATII; SERVICII RSVTI PENTRU ASCENSOR 8 PERSOANE, 6 STATII. Se va incheia contract incepand cu data de 01.04.2020 pana la sfarsitul anului bugetar 2020, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional pana la aprobarea bugetului anului urmator, pretul contractului ramane neschimbat si ferm.
- Număr anunț
- DA25258724
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.