Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionare patchcord-uri diferite lungimi: - Patchcord cat. 5e UTP, lungime 1m, mufat la ambele capete RJ45 - 40 buc. (2,52 lei fără TVA/buc.); - Patchcord cat. 5e UTP, lungime 3m, mufat la ambele capete RJ45 - 10 buc. (3,36 lei fără TVA/buc.); - Patchcord cat. 5e UTP, lungime 5m, mufat la ambele capete RJ45 - 10 buc. (4,20 lei fără TVA/buc.); - Patchcord cat. 5e UTP, lungime 10m, mufat la ambele capete RJ45 - 3 buc. (9,24 lei fără TVA/buc.); Preţul propus de autoritatea contractantă este pretul/pachet de produse fără TVA
- Număr anunț
- DA25259574
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32421000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,12 RON
- Valoare atribuită
- 204,12 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.