Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 5.00 X 54.27 RON fara TVA / bax 2 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax 2strat STANDARD bax 1.00 X 59.20 RON fara TVA / bax 3 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE M 100/set cut 3.00 X 16.50 RON fara TVA / cut 4 MANUSI UNICA FOLOSINTA 100/set buc 5.00 X 2.61 RON fara TVA / buc 5 HARTIE IG. ALBA 3 strat 24/SET AMB MANER set 5.00 X 22.25 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA25259740
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,35 RON
Valoare atribuită
504,35 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,35 RON

din 504,35 RON estimat