Atribuită Cumpărare directă

Registru agricol 25 gospodarii Registru agricol 50 gospodarii Centralizator registru agricol

Număr anunț
DA25259785
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAM IANCU (CUI 4905550)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
42512510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.710 RON
Valoare atribuită
2.710 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.710 RON

din 2.710 RON estimat