Atribuită
Cumpărare directă
Mape A4 carton 300 gr/mp, personalizată, o față. Ecusoane personalizate cu șnur, pvc 7x10 cm, carton interior.Pixuri albe SCHNEIDER inscripționate "RANCARE WORKSHOP, IASI, 20.03.2020".Diplomă speaker, A4, carton 300 gr/mp, color, o față.Diplomă participare, A4, carton 300 gr/mp, color, o față.Listare A4, program 6 pag., 80 gr/mp, o față, color.Listare A3, afiș, 200 gr./mp, color, o față.
- Număr anunț
- DA25260182
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- HAPPY CENTER SRL (CUI 22712514)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.118,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.118,60 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.