Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv profesional pentru taiat documente - (Distrugator distrugatoare documente capacitate taierie distrugere 12 coli cd card cross cut B4U) - 17 bucati.

Număr anunț
DA25199431
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON

din 4.250 RON estimat